PF DO LISTÁRNY

ivana.havelkova@gmail.com 

redakce@casopismarina.cz

Comments

 1. BelletBellet ,

  :-))) Učitelka ví všechno nejlépe, to je jasné. Ještě aspoň chvíli. Olí, zdravím.

 2. Olgaoliku ,

  Dani, já ti rozumím, ale myslím si, že Ivanka dobře ví, že jsme nechtěly nic navíc, ale pokud je to pro ni důležité a něco maličkého vymyslí proto, že chce a ne musí, moc ráda se zúčastním
  Ivanko chápu to dobře?

 3. BelletBellet ,

  :-)) Ono by mi to nedalo, Danielko. Já si té pomoci skutečně hrozně moc vážím a to málo, co můžu programem vrátit, je cesta, jak to dát najevo. Jsi hodná. Vždycky jsi na mě byla hodná. Díky Ti. Užij hezký den a vlastně celé jaro. Zdá se, že vystrkuje růžky.

 4. danda ,

  Ahojky holčiny,zaběhla jsem vám popřát hezké dny!!!Stýská se mi po všem,co tu bylo,ale život jde dál …
  Ivanko,nedáš si říct a nedáš si říct!!!!!!!!!My nic nechceme!Prosím!Rády se s tebou sejdeme,když dáš vědět, třeba na pokec. Na podzim? Budeme po léťě a u vás s nemocí to též bude kolem roku,určitě budeme rády za dobré zprávičky ohledně Marínky.Já nevím,holčiny,požte mi s Ivankou,ať pro nás nic nechystá.Marínka je nejdůležitější. Zamotávám se do toho a pak to vyzní jinak. Ivanko moc pozdravů k vám domů,pa a ještě jednou krásné dny všem

 5. BelletBellet ,

  Děkuji vám. I vám dám během léta na mail vědět, kde se „sejdeme“ (na kterém webu), protože plánuji opětovat vaší velkorysost drobným programem – i proto, abychom se ještě aspoň jednou sešly. Budu se těšit a vy mějte do té doby krásné dny, nejlépe ve zdraví a bez zásadních starostí, ať je čas na šicí stroj a takové ty neřešitelné problémy a la jakou látku na kabelku. :-)) DĚKUJI.

 6. Xenie ,

  Dobrý den, taky nic nechci vracet… děkuji za vše, co jsem se naučila….Držím pěsti. Mějte se…

 7. Monika SmičkováSmicka ,

  Moc Vás všechny zdravím. Držím pěsti, ať se všichni uzdraví a užívají si života. Moc na Vás myslím. Nechci vrátit peníze. Mějte se. Monika

 8. Jana AntálekováJanaA ,

  Bellet – Ivi, ja stále viac a viac musím obdivovať tvoju veľkorisosť…….. kupovala som si archív s kabelkami 1.kurzu a ty pridávaš aj 2.kurz…..ďakujem, ste vzácni ľudia……pa a pekný víkend……

 9. Jana AntálekováJanaA ,

  Bellet – Ivka ak máte niekde zoznam, že nevracať, tak dúfam, že ma tam máte zapísanú……..:-)

 10. Jana AntálekováJanaA ,

  KAMISHEK – Ivanka má pravdu, ja som chcela patchworkový špeciál, aby som mala kompletný archív…… a podarilo sa mi ho zohnať….. čo som veľmi rada…… Ja mam asi 3 knihy, kde sú patchworkové vzory, ale musím povedať, že podľa knihy som zatial neušila asi ani jeden bloček……. je toľko inšpirácie na internete, toľko videi, voľne dostupných návodov, že knihy mám len a len pre inšpiráciu…..a ja jednoducho milujem knihy, rada v nich listujem, tá vôňa tlačenej knihy je pre mňa nezameniteľná, ale inak kúpa tých kníh bola pre mňa zbytočná investícia………..

 11. BelletBellet ,

  Leničko, děkuji mnohokrát za pomoc. Píšu někde o chlup dál, že chystám na léto drobný program za tuto vaší velkorysost, tak se ještě aspoň na chvíli užijeme. Děkuji. I za pomoc, i za Marina časy s námi.

 12. Leninka ,

  Zdravím celou redakci a tak jak jsem psala už loni do mailu, žádné penízky mi nevracejte, jinak je pošlu zpět :-))

 13. BelletBellet ,

  KAMISHEK – ono je to v dnešní době asi i zbytečné shánět. Za ty roky je internet narvaný patchworkovými vzory, na facebooku holky taky hodně šijí apod. Tohle všechno za ten čas poskočilo. Už jsem pak nedělala ani patchworkové roční kluby, protože to postrádalo význam. Ale jestli můžu něco na vzory doporučit, pak knížku: https://www.bookdepository.com/501-Rotary-cut-Quilt-Blocks/9781564778932
  Byla to „bible“ mnoha a mnoha vzorů, přičemž každý je tam vyobrazený a rozepsaný do tabulky ve stylu: kolik ukrojit takových a makových čtverečků, jak je rozříznout atd. pro bloky veliké tolik, tolik nebo tolik. Už tu knížku nemám, abych ta zájmena nahradila čísly, ale rozhodně to byla moje nejlepší biblička vzorů, která mi prošla rukama. Z toho odkazu lze nakoupit za nulové poštovné, a když nahoře zadáte QUILT BLOCKS, tak to vyhodí i další knížky. Ale tuhle můžu sama za sebe vřele doporučit. Navíc to nebyly žádné extra složité bloky, ale takové běžně použitelné …. Kami, ať se šití daří a baví.

 14. kamishek ,

  BELLET – Díky za odpověď. Naprosto to chápu. Třeba se mi časem podaří toto číslo někde sehnat alespoň k nakouknutí.

 15. BelletBellet ,

  …. ty kostlivce bych odvolala. Víš, kolik kostlivců je ve skříních Marínek? :-))

 16. BelletBellet ,

  Že bych měla v administraci po sto letech smajlíkovou hříšnici? No to se jdu podívat a pustit tu spoušť do éteru. :-))

 17. miloslava šípkováIRMI ,

  Jéééé zase smajlíci … já zapomněla …. Ivi promiň … jdu se hned zastřelit.

 18. miloslava šípkováIRMI ,

  Zdravím, mávám a tak, jak jsem slíbila, hlásím, že usilovně pracuji, abych Vás, které budete mít zájem, mohla přivítat
  1. března na svých nových stránkách http://www.irmiklub.cz
  Pro všechny, které zavítáte, chystám malé překvapeníííí. Brzy napíši více.
  Došijte kostlivce, ať na mě máte čas. Program bude nabitý 😀

  Těšííím se na Vás

 19. BelletBellet ,

  … Irenko, roky jsem říkala, že se nám vše dobré vrátí na dětech. I přes vážnost Marínky příběhu musím přiznat, že si stále myslím, že se nám vše dobré vrací. Tak kéž je tomu opravdu tak – kvůli vám i nám. Děkuji mnohokrát a budu se těšit, že se během léta ještě „uvidíme“, abych vrátila aspoň špetku z té pomoci skrze společný program. Dám pak vědět na maily. DĚKUJI MNOHOKRÁT A PŘEJI TAKY VŠE DOBRÉ a nejlépe jen dobré.

 20. kuceir ,

  Dobrý den, ani já žádné peníze vracet nechci. Vše dobré …

 21. BelletBellet ,

  ZDENAHRADECKA – Tedy Zdeničko, Ty žiješ na krásné planetě. :-)) Zase dětičky! To je moc dobře. Užívejte rodinného života a pozdravuj Olí.
  KAMISHEK – Toto číslo vynechám, Kami – nebylo to klasické číslo, ale soubor patchworkových vzorů a přesázet ho na A4 už nemůžu po manželovi chtít, přiznám se. Jsem mu vděčná už za ten rozsah počtu Marin, které poctivě přesázel na formát A4. U toho patchworkového speciálu bychom se asi rozvedli. :-)) Omlouvám se, ale opravdu toto jedno číslo nedoplním. I bez něj přesáhl archiv přislíbenou „normu“ a lze mi tak snad odpustit.

 22. zdenahradecka ,

  Ivanko, už jednou jsem psala, že žádné peníze vrátit nechci, proto věřím, že to platí. Dlouho jsem nenavštívila kavárnu, jen sleduju facebok a obdivuji, co jiné šijí. Já stále šiju podle časopisů Marina, jen nyní jsem šila několik miminkovských „hnízd“, protože se rodí vnoučata mým kamarádkám a kamarádkám našich dětí. Tento rok budeme mít v naší širší rodině dvakrát dvojčata, všechno holčičky. Jsem ráda, že mám pořád inspiraci v Marině. Přeji hodně energie, vše se v dobré obrátí.

 23. kamishek ,

  Bellet, můžu mít prosím jeden dotaz? Vidím níže, že JanaA se ptala na patchworkový speciál. A protože jsem si ho všimla i v jednom přehledu Marin, ale v archivu ho nevidím a jestli jsem se do toho přehledu i archivu dívala správně, tak je to asi poslední chybějící číslo, aby byl archiv kompletní, tak se odvažuju zeptat. Je prosím šance, že se toto číslo v archivu ještě objeví?

 24. BelletBellet ,

  Libuško, to je placená sekce webu, která byla k zakoupení od léta do konce října 2017.

 25. likaf ,

  Prosím, co mám udělat pro vstup do archivu časopisu v PDF?

 26. BelletBellet ,

  Vy jste hodné. Děkuji vám. Za pomoc, ale i za milá slova. To doopravdy i hladí, že někomu chybím, musím neskrovně přiznat. Ale mám to dost podobně – i proto bych ráda vrátila vaší pomoc v podobě drobného programu během léta. Vy si něco ušijete a já budu mít radost, že jsem ještě aspoň jednou mezi vámi. Sama se těším.
  Dávejte na sebe pozor a užívejte čas s těmi, které máte pod křídly.
  JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI a jak píšu někde o chlup dál – dám pak během pozdního jara či začátkem léta vědět na maily, co a kde jsem nachystala.

  PEGGY40 – Ty máš na fotce nějaké miminko, Rendi! Nepamatuji já ještě stavbu baráku? Občas si vás popletu, ale myslím, že se nemýlím. Tak jestli přibylo ještě i miminko, tak gratuluji tisíckrát a přeji samé krásné a šťastné roky, ve zdraví a v rodinné pohodě.

 27. bamba ,

  Milá Ivanko, moc zdravím a přeji jen vše dobré. Žádné peníze zpátky nechci. Eva

 28. gabca69 ,

  Milá Ivanko, připojuji se k děvčatům, žádné peníze zpátky nechci. Hlavně ať jste v pořádku, držte se. Gabča

 29. Renata VaculíkováPeggy40 ,

  Ahoj Ivanko, taky nic prosím neposílej. Držím pěsti. Renata

 30. Mirka ,

  Ahoj Ivanko, prosím také mi nic neposílej, udělala jsi pro nás až dost. Hlavně aby byla Marínka co nejdříve v pořádku. Opatrujte se.

 31. Helena ,

  Ahoj Ivanko, nenapadlo mě zavítat do kavárny, až komentář u Irmi mě sem dovedl. Znovu bych chtěla zdůraznit, že žádné peníze nechci vrátit a ani za to nic dalšího nečekám. Určitě mi nic nedlužíš. Stýská se mi po tobě, ale samozřejmě chápu situaci. Ivanko, přeji hodně síly a držím palce. Helena

 32. BelletBellet ,

  Děkuji vám všem. Zas a znovu hlásím, že plánuji na léto drobný program, abych Vám, které jste mi skutečně hodně pomohly, vrátila aspoň část z Vaší velkorysosti. Velmi si toho vážím. Děkuji vám. I za opatrování Marin, případně archivu (Mirko děkuji). Je to milé, že všechna ta práce „nevyletí komínem“ jako tak trošku vyletěla u nás doma. Chtě nechtě se člověku ze dne na den změnil svět.
  Ještě jednou děkuji.

 33. Veronika Orsavováviki ,

  Ivanko prosím nic nevracej. My jsme dlužníci né ty. Držte se holky.

 34. sarakety ,

  Ivanko, už jsem psala do klubu, ale i v Marině platí totéž,
  Hlavně, ať jste zdrávi. Děkuji za vše a nic nevracejte.

 35. Miroslava Doubkova ,

  Ivanko, také se připojuji k děvčatům, nechci vracet žádné peníze. Mějte se moc hezky, myslím na vás a držím všechny palce, ať už je vše v pořádku a tak jak má:-). Časopisy, které už mám a archiv opatruji jako oko v hlavě a nikomu je nedám :-):-):-).

 36. BelletBellet ,

  Děkuji, holky. Danielko, znáš mě. :-)) Děkuji Ti moc. I Mirce.

 37. danda ,

  Dobrý den děvčata a Beletkovic rodinko!!!Dlouho jsem tu nebyla,starosti s mamkou,ale už se to aspoň malinko zlepšuje,tak snad jaro nám trochu pomůže…..A snad u vás Ivanko vše postupuje tak jak má.Mooooc pozdravů Marínce. Já, Ivanko, též nechci peníze posílat nazpět a nechci ani aby jsi se revanšovala.Je to od nás dáno od srdíčka a měla bys to tak přijmout.Máme vás rády,ač jsme vás nikdy neviděly,ale vy jste pro nás udělali toho tolik,tak nás nechte aspoň malinko podat pomocnou ruku,papapapa

 38. Mirkamirka.fi ,

  Dobrý den Ivanko, ani já nechci peníze zpět a navíc musím poděkovat za vše co jsem se tady naučila. Bylo to super. Držím pěsti at se daří!

 39. BelletBellet ,

  DĚKUJI VÁM VŠEM. Ještě jednou opakuji, že bych se strašně ráda revanšovala drobným programem během léta, tak se vám pak ozvu na maily, kde je k vyzvednutí apod. Těším se na vás a ještě jednou děkuji všem.
  STANISLAVA —- to víš, že že zůstane. Musíš se trošku šetřit! Vím, že je to složité, ale jsi tu na tom světě i Ty, tak mysli aspoň trošičku i na sebe. Ono je to každému třeba.

 40. Tatiana RuszováTatiana ,

  Jsem vděčná za archiv. Peníze neposílej. Přeji ať vše dobře dopadne, hodně zdraví!!!

 41. StanislavaStanislava ,

  Ivanko, já osobně jsem v pořádku, operace dopadla dobře, nic zhoubného, tak snad to tak zůstane i do budoucna.