Knizka

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
Předchozí
Další
Nina Kanjakováninaka

Toto potesi asi hlavne Ivanku. Bola som na kniharskom kurze a usila som si knihu :) napis sa razi pomocou lisu, vysklada sa z jednotlivych pismeniek ako kedysi ked sa tlacili knihy, tie male raznice-pismenka su vlastne zrkadlovo opacne a napis sa sklada este aj hore nohami. To je moje ospravedlnenie, preco to mam tak velmi originalne, kedze som sa za 23 rokov nenaucila ktora strana je prava a ktora lava :DD

Comments

 1. Jana MachováMashka ,

  Ahoj, máš krásnu knižku. a ten názov nemá chybu :-) Ten pocit poznám. Ak sa smiem opýtať, kde si bola na kurze? Ja som vyučená knihárka, a v škole v BA už ani knihárina ako odbor nie je :-( Za mojej éri (tesne pred rokom 89) som dokonca chodila na súťaže vo viazaní kníh… Jo to krásne remeslo, len akosi zaniká. A je super, že fungujú aspoň kurzy.

 2. dalmatindalmatin ,

  Chichi, to je originál, který ti bude každý závidět.

 3. Ludmila VeseláPlysok ,

  to je hodně dobrý. Škoda že podobné kurzy nejsou víc rozšířené; aspoň tedy v Plzni nejsou vůbec, byla jsem v létě na takovém malém workshopu a vyprodukovala jsem tohle: :D))

 4. BelletBellet ,

  TY JSI PROSTĚ NEUVĚŘITELNÁ!!!!! Máš to náádherný a díkybohu za nějakou tu chybu. :-))) Aspoň Ti věřím, že jsi z tohoto světa. :-))
  SLUŠÍ TI TO.

 5. JIŘINA LETOVÁJOYJOY ,

  Ty jo,si šikovná! A písmenka dobrý,já bych je měla ještě vzhuru nohama:)

 6. giardin ,

  Jsi šikovná, krásná kniha a ten nápis chápu, já bych ho stoprocentně měla taky takhle:-)) nebo spíš ještě více písmenek by bylo naopak:-))

 7. Marcela JurtíkováJufima ,

  To je neuvěřitelné, do čeho ty se všeho nepustíš. Máš můj obdiv :-)) Jsi všestranně šikovná ženská!!!

 8. Petra JankovaBeruska ,

  Já nechápu, jak ty vsechno stíháš! Ale nápis je opravdu originální : -)