kartonas-zima-2016-17

ON-LINE KURZ KARTONÁŽE

1.239,67 Kč

Není skladem

Katalogové číslo: SC16 Kategorie:

Popis produktu

ON-LINE VIDEO KURZ pro všechny Marínky, které rády obohatí své dovednosti o lásku na kus života – KARTONÁŽ. Kurz je zasvěcen kartonáži Z LÁTEK, tj. kartónové modely, které se mnou stvoříte, potáhneme látkami, nikoli papírem. Až na výjimky nás nečeká žádný steh, abych dostála slibu sobě samotné, že šicí kurzy opouštím. :-)) Těším se na Vás.

Kurz je určen výhradně ČTENÁŘKÁM MARINY (předplatitelkám, pravidelným čtenářkám, majitelkám knihy archivu Mariny). KURZ LZE SPLÁCET: první platbu prosíme provést do začátku kurzu ve výši 800 Kč, poté dle Vašich možností vždy pod stejným variabilním symbolem. Prosím uhradit zbývající část kurzu nejdéle do 31.1. Děkuji mnohokrát. 

TERMÍNY KONÁNÍ KURZU: každá druhá sobota, 4 měsíce celkem, vždy od 17:00 do 19:00 zde na webu v sekci on-line kurzů; ZAČÁTEK sobota 22.10. v 17:00  (video návody zůstávají ke stažení po dobu 3 týdnů; ke kurzu nevznikají psané návody, kromě zevrubných instrukcí na řezání kartónových dílů apod.)

OBSAH KURZU: Celkem 5 projektů. Začneme od nejsnadnějšího po nejsložitější.

  1. DOPISNÍ SET (lze využít i na zápisník apod.) – cílem je naučit se potahovat kartóny, pracovat s lepidlem atd.
  2. KRABIČKA NA ČAJE (šperky apod.) – jednoduchá krabička, na které se naučíme potahovat složitější tvary, vyřešit růžky, napojování látek a zejména víka
  3. VYŠŠÍ KRABIČKA SE ŠUPLÍKEM – cílem je naučit se šuplíčky
  4. KULATÁ KRABIČKA – naučíme se oblé tvary
  5. VELKÁ KRABICE NA ŠICÍ POTŘEBY – na ilustrační fotografii hned tři krabice (kvůli řešení stříšky bych ráda horní pravé foto, resp. krabici na ní, ale nechám výběr na Vás kurzistkách; jinak povedu kurz tak, abyste zvládly jakoukoli z těch krabic, když si někdy vzpomenete, že byste zase rády lepily).

V PRVNÍ LEKCI uvedu veškeré potřebné materiály a seznamy obchodů, kde lze materiál nakoupit, PLUS NABÍDNEME HROMADNÝ NÁKUP A ROZESÍLKU KARTÓNŮ.


Účastnice PATCHWORKOVÉHO KURZU mají u nás 500 Kč za zrušení kurzu. Kdybyste měly zájem o tento kurz a chtěly částku započítat, připište do poznámky v objednávce ZÁPOČET a uhraďte o 500 Kč méně. Prosím v takovém případě uhradit kurz do jeho začátku celý (1000 Kč). Děkuji za spolupráci. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.