PDF ARCHIV ČASOPISU MARINA 2010-2016

628,10 Kč1.123,97 Kč

Zrušit výběr

Popis produktu

S ohledem na ukončení vydávání časopisu Marina Quilt v prosinci 2017 a rozhodnutí nevěnovat své další roky šicím návodům poskytuji cenný archiv Mariny v PDF formě všem švadlenkám, které chápou, že jen těžko někdo věnuje několik let života výkladům v obdobném rozsahu. Máte-li zájem uchovat návody pro sebe či své dcery / vnučky, využijte příležitost NAVŠTĚVOVAT ON-LINE KLUB, ve kterém najdete každý týden (OD ZAČÁTKU SRPNA DO KONCE LISTOPADU) nový objem návodů. Všechny návody (přes 300 návodů celkem) zůstanou ke stažení do konce prosince 2017, kdy chci na Silvestra stránky Mariny uzavřít.

K mnoha návodům jsem stočila video lekce, mnoho video lekcí jsem stočila bez návodu ….. – maximum souborů uvolním ke stažení. Klub NEobsahuje videa z kurzů tašek (až na výjimky pro radost), ale lze zakoupit archiv včetně 1. kurzu tašek, který je zvlášť vhodný pro začátečnice.

ARCHIV obsahuje projekty zveřejněné v Marinách, tj. i v knize archivu Mariny. Některé projekty jsem v průběhu času přepsala – pak zveřejním jak původní, tak přepsanou verzi a upozorním na to.

CENA ARCHIVU PRO PŘEDPLATITELKY: 760 Kč  (varianta s 1. kurzem tašek 1360 Kč —- přidám i některé tašky z druhého kurzu)

CENA ARCHIVU PRO OSTATNÍ ŠVADLENKY: 1 160  Kč (varianta s 1. kurzem tašek není nepředplatitelkám dostupná, ať jsem aspoň trošku spravedlivá k dávným účastnicím kurzů)

Prosím, respektujte můj život i život čtenářek Mariny, díky kterým časopis roky vycházel a nesdílejte soubory. I nepředplatitelky vyjde návod na méně než 4 Kč, což je určitě částka, kterou každá švadlenka k látkám přičte ráda. Děkuji za slušnost. 

KLUB JE OTEVŘENÝ OD 1.8. DO 31.12. NOVÝ OBJEM NÁVODŮ ZVEŘEJŇUJEME KAŽDÉ ÚTERÝ BĚHEM DNE A ZVEŘEJNĚNÉ MATERIÁLY ZŮSTÁVAJÍ KE STAŽENÍ DO KONCE KLUBU (tj. do 31.12.). Návody zveřejňujeme do konce listopadu, resp. posledního úterý v listopadu. 


DĚKUJI VŠEM, KTERÉ ARCHIV ZAKOUPÍTE. 

Část finančních prostředků věnuji letité čtenářce na dovybavení invalidního vozíku její sestry, které nepokryly příspěvky státu. I za ní děkuji.