Vajíčková móóóódní přehlídka č.2

 • 0
Předchozí
Další
IRMI

Vkládám aktualizované „fotoalbum“ vašich Krasomil. Je pravda, že mám slíbeno ještě spoustu dalších kousků, takže se těším a modní přehlídku budu i nadále aktualizovat. Velikonoce jsou až za měsíc, tak doufám, že uděláme alespoň DVĚ plata vajec …. Podívejte se na Hanku HAZU nebo Skeru… ty jsou v čele peletonu … Pravda … Haza psala, že trošku kvoká, ale do Zeleného čtvrtku se z toho určitě dostane :-)) Líbám a chválím :-)) Samozřejmě chválím i všechny ostatní a moc mě mrzí, že nemám tolik melounových žabek, abych vás všechny mohla podělit, protože všechna vajíčka jsou přenádherná. Jedno vedle druhého … Je vidět, že jste je dělaly s láskou a že jste zapojily svoji kreativitu. To je asi úplně to nejvíc … moc si toho vážím a jsem pyšná, že můžu být v takové partě super ženských. Děkuji!!!

Comments

 1. Hana ZadinováHaza ,

  Když je dobrá učka a má v zádech svělou sekretářku, tak se co, … dílo vydaří. Kvok kvok kvok, snad mi to nezůstane

 2. Jitka HoušťkováJitta ,

  Poděkování je na obou stranách, zrovna tak radost ze šití…. a to je dobře :-))

 3. KamiKami ,

  Milu, děkujeme a myslím, že se ti teď pěkně kouří od hlavinky a od prstíků, jak pilně počítáš. A myslím, že kvoká i Skera, ta jich taky snesla hodně 😀

 4. Jarmila VecerovaJarma ,

  My všechny děkujeme tobě Miluško, za super projekt. Seš super roztleskávačka a dokážeš nás perfektně naladit. :)))
  Těšíme se na další úkol :)))

 5. Veronika MaternováNika ,

  My děkujem Tobě, že ses do toho pustila a dala partu zase dohromady a vymyslela tolik věcí. Moc se na všechno těším :-))