vitejte-o-nas

Vítejte na webových stránkách časopisu Marina, které jsou funkčně rozdělené na sekce: ESHOP, ON-LINE KLUBY A KURZY, FOTOGALERIE.

V eshopu lze zakoupit samostatné výtisky dostupných archivních čísel časopisu a pravidelně i nové číslo, předplatné.

On-line kluby rozšiřují každé vydání časopisu o malou video lekci, plus informace o opravách střihů nebo návodů. On-line kluby jsou přístupné do vydání nové Mariny, není-li v úvodu klubu psáno jinak. Po uplynutí lhůty není obsah klubu přístupný a nelze jej nahradit. On-line lekce není zahrnuta do ceny časopisu, je bonusovou „akcí“ a nevzniká na ní právní nárok. Je záležitostí čtenářky, zda využije možnost navštívit on-line klub a stáhnout si jeho obsah. Nefunkční  oprávněné vstupy urgujte v LISTÁRNĚ webu.

Od podzimu 2016 neprobíhají žádné on-line kurzy.

Sekci fotogalerie mohou využívat všechny čtenářky, které chtějí prezentovat svou tvorbu ušitou na základě časopisů Marina.

Neméně důležitou součástí webu je LISTÁRNA přístupná z úvodní strany. Listárna je veřejná a na veškeré zprávy reagujeme průběžně – v pracovní dny mezi 10 – 17 hod.

V prosinci 2017 vychází poslední Marina Quilt, nebude-li ze zdravotních důvodů její vydávání ukončeno dříve. Webové stránky budou přístupné do 31.12.2017. 

Děkujeme za návštěvu stránek,

Ivana a Vojtěch Havelkovi (Bellet a Wítek)